Gizemli miyarderden dudak uçuklatan iş ilanı: Karayipler’deki bir adada yaşayacak çifte 5.5 milyon TL verecek

Gizemli bir iş insanının verdiği iş ilanına göre işe alınacak çift, Britanya’nın Karayipler’deki Virjin Adaları’ndan birine göz kulak olacak ve bakımını üstlenecek, ayrıca adanın bir inşaat alanından lüks bir cennete dönüşmesinin reklâmını üstlenecek.

Ekonomim Gazetesi’nin İngiliz Daily Mail gazetesine dayandırdığı habere göre, tam zamanlı “influencer” çift, Ocak ayında bu gizli adaya gidecek ve milyarder iş insanının “oyun sahası”nda yaşamaya ilişkin deneyimlerini sosyal medyada paylaşacak.

İnternet üzerinden yayınlanan ilana göre; başvuruda bulunanlar adanın sahibinin medya ekibi tarafından değerlendirilmek üzere bir TikTok videosu da göndermek durumunda kalacak.

Hem adanın hem de yeni sahibinin ismi satış açıklanana kadar gizli tutulacak. Fakat Richard Branson ve Google’ın kurucu ortağı Larry Page’in adaları yakınlarda bulunuyor.

En iyi adayların lüks otelcilik konusunda “son derece deneyimli” olması gerekiyor. Ayrıca proje tamamlandığında yatırımcıların ve misafirlerin 2024 yılı sonundan önce gelmesi için arazideki tesislerin ve etkinliklerin işletilmesini yönetmekle görevlendirilecek. İşçi bulma ajansından Ralph Dunn, 160 bin Sterlin maaşlı işin çifte “adayı kendilerinin kılma” fırsatı verdiğini iddia ediyor. Dunn, şaka yollu, ideal adayları bulmakla görevli olmasaydı kendisinin de bu pozisyona başvuracağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir